Четверг, октября 17, 2019

Міського голову Чугуєва Галину Мінаєву як члена Правління АМУ було запрошено взяти участь у роботі XV Українського муніципального форуму в місті Одеса

Форум, організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України (АМУ), а також міжнародними партнерами з США та Канади, продовжує багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування та підтримки економічного розвитку громад.
Майже 500 представників органів місцевого самоврядування, експертів та членів Конгресу з усіх куточків України обмінювалися досвідом в рамках трьох тематичних круглих столів, присвячених ключовим питанням місцевої демократії та доброго врядування: публічна етика, відкрите врядування та гендерна рівність.
Під час відкриття форуму до учасників звернувся Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, відбулись зустрічі міських голів з представниками центральних органів державної влади, парламентарями, експертами.
На форумі обговорили подальший розвиток реформи місцевого самоврядування, пріоритети місцевого економічного розвитку, напрями підвищення ефективності залучення інвестицій, приклади інвестиційних успіхів в Україні тощо.
До Дня Діалогу з владою члени Правління АМУ зібрали проблемні питання органів місцевого самоврядування, з якими звернулися до Прем’єра-міністра України Володимира Гройсмана.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.