Вторник, сентября 17, 2019

Угоду про співпрацю 16 травня підписали міський голова Чугуєва Галина Мінаєва та голова Вітебського районного виконавчого комітету Геннадій Сабиніч. Підписання відбулось в урочистій обстановці в рамках VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Перспективи» у присутності першого секретаря Посольства України в Республіці Білорусь Івана Башняка. Українська делегація, до складу якої увійшли представники Чугуєва, вважає дуже символічним, що важливу угоду було підписано в День вишиванки.
Угода про співпрацю між Чугуєвом та Вітебським районом відкриває широкі перспективи для співпраці у всіх сферах життєдіяльності – від історико-культурної до соціально-економічної – та передбачає широкий обмін інформацією та досвідом.
Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Перспективи» тривав протягом двох днів. У ньому взяли участь представники дипломатичного корпусу з 23 країн світу, понад 80 делегацій, і у тому числі делегація з Чугуєва на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою та її заступником – керуючим справами виконавчого комітету Людмилою Макаренко.
У центрі уваги учасників форуму були теми створення і просування інноваційних технологій, реалізації спільних інвестиційних проектів, виробництва орієнтованої на експорт продукції. Програма форуму включала підписання договорів про співпрацю районів області з зарубіжними регіонами, роботу виставкових експозицій, демонстраційних майданчиків, проведення біржі ділових контактів, відвідування підприємств і об’єктів регіону.


Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.