Пятница, февраля 21, 2020

Такий подарунок до ювілею нашого великого земляка

Іллі Рєпіна, що буде відзначатись у серпні цього року, зробила обласна прокуратура, більше 150 співробітників якої з усіх районів області влаштували суботник в Чугуєві. В екологічній акції взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична та міський голова Чугуєва Галина Мінаєва
Флора парку імені Рєпіна поповнилася відразу на майже тисячу зелених насаджень – квітів, кущів і хвойних дерев. З ранку прокурорські працівники долучалися до творчості Рєпіна, відвідуючи наші музеї, а до обіду взялися за озеленення парку, що носить його ім’я. Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, оглянувши пейзажі, що відкриваються з парку на мальовничий берег Сіверського Дінця і поспілкувавшись з працівниками дільниці озеленення Чугуївського комунального комплексу, разом з міським головою Галиною Мінаєвою посадила кілька молодих ялинок при вході в парк.
Будемо сподіватися, що ці та інші рослини приживуться на чугуївській землі і будуть радувати чугуївців і гостей нашого міста, яких рік від року стає все більше.


Управління житлово-комунального господарства та екології міськвиконкому.