Среда, апреля 08, 2020

Минулого тижня Чугуїв отримав мобільний кейс у подарунок від німецької федеральної компанії GIZ. Вже з 24 квітня фахівці УСЗН почали використовувати його у своїй роботі та відвідали першого клієнта і надали соціальні послуги вдома. Це була молода жінка, яка потребує забезпечення інвалідним візком та іншими засобами реабілітації.

Замовити послугу на обслуговування вдома мають можливість чугуївці, які належать до маломобільних груп населення, а саме, люди з інвалідністю або тимчасово непрацездатні.
Як розповідає начальник Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради Олена Куриленко, наразі мобільний кейс використовується в наданні послуги з забезпечення технічними засобами реабілітації (інвалідні візки, милиці, ходунки і т.і.). Запросити спеціаліста додому можна, зателефонувавши за стаціонарним номером (05746) 2-55-40, або родичам чи знайомим людини, яка потребує візиту фахівців, прийти до УСЗН (кабінет №25). Адреса УСЗН: вул. Старонікольська, 20.
Важливою умовою при обслуговуванні вдома є необхідність при візиті спеціаліста надати документ, що свідчить про стан здоров’я, – довідку МСЕК або медичну довідку. За допомогою обладнання мобільного кейсу фахівці відсканують необхідні документи та приймуть заявку на отримання засобів реабілітації.
Згодом перелік послуг, які можна надавати за допомогою мобільного кейсу, буде розширюватись. В планах – використання його під час виїзних прийомів в мікрорайонах міста. Також мобільний кейс буде застосовуватись у роботі Центра надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради.

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради.