Служба зайнятості як дієва допомога ОСББ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Однією з переваг об’єднань співвласників багатоповерхових будинків є можливість по-господарськи розпоряджатися спільним майном.

Чугуївський міський районний центр зайнятості не залишає без уваги ОСББ. Пропонує роботодавцям послуги служби зайнятості, які є для них актуальними на сьогоднішній день – це і допомога в підборі працівників, проведення стажування на робочому місці та надання роботодавцю компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ, так як вид діяльності об’єднань віднесений до пріоритетних галузей економіки.

На сьогодні ринок управління багато-квартирними будинками перебуває на стадії становлення та потребує фахової підготовки потенційних управителів, а також підвищення кваліфікації діючих в контексті нового законодавства.

Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» з 1 липня 2016 року вводиться на місцевий ринок праці житлово-комунального господарства новий суб’єкт відносин – управитель багатоквартирного будинку.

Харківським центром професійно-технічної освіти ДСЗ розроблено проект Типової освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікації «Управитель багатоквартирного житлового будинку». Строк навчання 10 днів. Дана програма надасть змогу потенційним управителям отримати фахові знання з норм чинного законодавства у сфері регулювання житлових відносин, форм управління багатоквартирним будинком, порядку прийняття багатоквартирного будинку в управління, особливостей договірного регулювання управителя із співвласниками, ОСББ та його статутними органами, порядку забезпечення  мешканців багато-квартирного будинку житлово-комунальними послугами тощо.

За більш детальною інформацією та отриманням даної кваліфікації звертатися до особистих консультантів – фахівців Чугуївського центру зайнятості за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 11 (телефон для довідок 05746-26258, 05746-23494).