Ярмарок вакансій для безробітних

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На сьогодні альтернативою офіційного працевлаштування населення є служба за контрактом в Збройних Силах України, залучитися до якої можуть як кваліфіковані спеціалісти, в т. ч. і цивільних професій, так і особи без професії.

26 січня в Чугуївському міськрайонному Центрі зайнятості за участі представників Чугуївського районного війсь-кового комісаріату та військових частин А-4104, А-0501, А-2467 було проведено ярмарок вакансій для безробітних. Гості зустрічі розкрили переваги такої форми працевлаштування як служба за контрактом в Збройних Силах; окреслили коло актуальних вакансій та вимоги до претендентів, роз’яснили доцільність та умови попередньої професійної підготовки; наголосили на розмірі заробітної  плати, який з 1 січня 2016 року значно перевищує середньомісячний розмір заробітної плати по області.

 

В свою чергу спеціалісти Центру зайнятості проінформували учасників заходу про умови отримання додаткової професійної освіти на безоплатній основі за допомогою державної служби зайнятості.

Проведення таких масових інформаційних заходів в Центрі зайнятості для безробітних є доволі ефективною формою роботи, адже дозволяє шукачам роботи безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями та отримати консультації з питань працевлаштування з перших вуст.

Всього в заході взяли участь понад 40 зареєстрованих безробітних. Для зацікавлених осіб наприкінці зустрічі роботодавці надали індивідуальні консультації.