Воскресенье, сентября 19, 2021

У травні цього року до міської ради надійшло колективне звернення від юних спортсменів та їхніх батьків з проханням сприяти облаштуванню сучасного скейт-майданчика у парку ім. І. Ю. Рєпіна

Мріючи реалізувати бажання молоді, в міській раді почали всебічно вивчати це питання вже досить давно. Нагадаємо, що створення скейт-майданчику ще декілька років тому передбачено в концепції розвитку парку ім. І. Ю. Рєпіна.
Важливий крок до здійснення мрії шанувальників вуличних культур Чугуєва був зроблений у листопаді минулого року. На запрошення міського голови Галини Мінаєвої на зустріч з молоддю Чугуєва приїхали засновники розвитку платформи вуличних культур міста Харкова Street Culture, які мають досвід облаштування урбан-простору в різних мікрорайонах Харкова. Хлопці презентували свою платформу та обговорили майбутню співпрацю з нашим містом у напрямку розвитку вуличних культур. Разом з молоддю Чугуєва визначали концепцію майбутнього урбан-простору в парку імені Рєпіна.
Наразі міською радою розглядається можливість залучення коштів на спорудження скейт-майданчика. Реалізація такого проєкту коштує чимало – мова йде про декілька мільйонів гривень.
Перспективи облаштування скейт-майданчика в парку ім. І. Ю. Рєпіна обговорювались 30 червня під час зустрічі міського голови Галини Мінаєвої з колегами з Харкова. Розглянули всі можливі варіанти створення платформи для самореалізації молоді та занять екстремальними видами спорту для жителів Чугуївської громади, беручи до уваги досвід інших міст.