Четверг, января 21, 2021

23 травня учні 4-Б класу Чугуївської ЗОШ № 1 прощалися з початковою школою та своїм першим вчителем Світланою Миколаївною Сігутою.

Протягом чотирьох років привітно зустрічала своїх вихованців Світлана Миколаївна, навчала їх основам шкільних наук, знайомила з оточуючим світом, готувала до дорослого життя…

Шкільним вальсом розпочалося свято. Урочисто й тепло звучали пісні і вірші про шкільне життя; особливо добрі та ніжні слова подяки було адресовано улюбленому першому вчителю. Світлана Миколаївна роздала перші зошити дітлахів. Бринить сльоза в її очах, голос звучить тремтливо, адже частинку свого серця, своєї душі вона віддала малечі.

Велике спасибі Світлані Миколаївні за все, що вона зробила для наших дітей, за те, що, не шкодуючи часу та сил, терпляче та наполегливо вкладала в них знання, які завжди знадобляться в житті, вчила бути щирими та співчутливими, чесними та справедливими, добрими та милосердними.

Батьки та учні 4-Б класу висловлюють подяку Світлані Миколаївні Сігуті та бажають їй щастя, здоров’я, слухняних та дружелюбних учнів, благополуччя та добробуту в житті.

Анонсирован новый игровой планшет NVIDIA Shield Suzuki