Воскресенье, сентября 19, 2021

Дню Конституції та Дню молоді був присвячений захід, організований за сприяння міського голови Галини Мінаєвої відділом у справах молоді та спорту спільно з молодіжною радою при виконавчому комітеті Чугуївської міської ради. Екскурсія до військової частини А-4104, товариська зустріч з волейболу, спуск на тролеї та дружнє спілкування – таким насиченим був день напередодні свят для представників молодіжних рад, гравців дитячих дворових футбольних команд, їхніх батьків з двох населених пунктів – міста Чугуєва та села Зарожне. Невдовзі наші громади об’єднаються згідно з перспективним планом, затвердженим Урядом, отже саме час будувати дружні, партнерські стосунки!

Для більшості учасників екскурсія у військову частину була першою в житті, а тому вона стала сповненою вражень, позитивних емоцій та нових знань. Учасники екскурсії дізнались про історію військової частини, мали можливість спостерігати зліт та посадку літаків і навіть посидіти за штурвалом!

Додали позитивних емоцій учасникам зустрічі й спортивна та розважальна програми – спуск на тролеї та волейбольна гра на узбережжі Сіверського Донця. Час сплинув дуже швидко, і нікому з учасників не хотілося, щоб цей день закінчувався. Немає сумнівів, що попереду – ще безліч подібних цікавих зустрічей та спільних заходів!

Відділ у справах молоді та спорту щиро дякує за допомогу в організації святкової зустрічі в/ч А-4104, станції «Лодочна», компанії SkyPark