Воскресенье, сентября 19, 2021

28 вересня, до Всесвітнього дня туризму, Чугуївським центром туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради були проведені відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Осінній лабіринт»

Змагання проводились з метою пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності та подальшого розвитку спортивного орієнтування серед учнів та мешканців міста.

Учасників змагань зі святом привітали заступник міського голови Ігор Кащавцев, методист методичного кабінету Управління освіти Чугуївської міської ради Галина Нестеренко та директор Чугуївського ЦТК Сергій Лисенко.

На старт змагань в заданому напрямку вийшли 95 учасників, які брали участь у п’яти вікових групах: «Початківці», «Молодші школярі», «Середні школярі», «Старші школярі» та «Еліта». З гарним настроєм, якому сприяла тепла осіння днина, учасники долали свої дистанції та активно вболівали за своїх друзів. Спілкування та активно проведені вихідні на свіжому повітрі – це краща альтернатива сидінню за комп’ютером.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками, які надав відділ культури та туризму Чугуївської міської ради, а решта юних орієнтувальників отримали пам’ятні дипломи учасника змагань.