Спортивні перемоги – рідному місту!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Низку спортивних заходів було організовано у Чугуєві з нагоди його ювілею та дня визволення від фашистських загарбників

10  серпня на спортивному майданчику НВК № 6 відбувся фінал змагань з футболу серед дитячих дворових команд на Кубок міського голови. Цьогорічним чемпіоном стала команда «Чугуїв», ІІ місце посіла команда «Шахтар», ІІІ – «Zero». Кращим гравцем турніру визнано Євгенія Хруняка, кращим воротарем – Олександра Веренича, кращим нападником – Дениса Лисина.

11  серпня відбулися міські змагання з футболу серед команд «Новопокровка» та «Старт». У результаті запеклої боротьби чемпіоном стала команда «Старт» м. Чугуїв, якій і було вручено почесний кубок.

Цього ж дня на човновій станції відбулися традиційні змагання з волейболу, в яких взяли участь шість команд. Перемогу здобула команда «Ветерани», друге місце посіла команда «Ейс», третє – «Факел». Переможці у якості нагород отримали волейбольні м’ячі та солодкі кавуни.

12  серпня на човновій станції відбулися міські змагання «Екстрим-тріатлон Чугуїв-2018». Учасників очікував заплив на байдарці, переправа через водоймище, екстремальна траса для велокросу та смачний куліш від партнерів змагань – магазину «Planeta Sport» та громадської організації «Велоклуб «Карбон».