Воскресенье, октября 24, 2021

Саме так – активно і завзято – туристи відзначають своє, можна сказати, професійне свято

Перед початком змагань юних велолюбителів привітали директор Центру туризму та краєзнавства Сергій Лисенко та методист відділу освіти Галина Нестеренко. Вони нагородили призерів туристського зльоту навчальних закладів Чугуєва, який був присвячений Всесвітньому Дню туризму та відбувся 14 – 15 вересня у лісовому масиві Клугино-Башкирівки.

Змагання з велотуризму у виді «Фігурне керування велосипедом» були організовані міським Центром туризму та краєзнавства. Незважаючи на не зовсім сприятливу погоду, юні туристи зібралися разом, щоб активно відзначити цей день. В особистому подоланні велоперешкод на дистанції фігурного керування велосипедом у трьох вікових групах взяли участь 116 школярів майже з усіх навчальних закладів міста. Безперечно, навички водіння велосипедом знадобляться школярам в повсякденному житті, адже в наш час кожен, хто бажає бути здоровим і успішним, повинен займатись фізкультурою та спортом, вести активний, здоровий спосіб життя.

Перші місця на змаганнях посіли: молодша група – Микита Шишков (ЗОШ № 4), Анастасія Новак (ЗОШ № 4); середня група – Валерій Семенов (ЗОШ № 7), Дарина Власенко (ЗОШ № 4); старша група – Артем Кудрявський (ЗОШ № 1), Вікторія Голуб (НВК № 8).

Переможці були нагороджені грамотами Чугуївського центру туризму та краєзнавства, а також призами, які надали спонсори змагань – депутат Харківської обласної ради Дмитро Мягкий та магазин «Спорт-Планета».

Вітаємо призерів змагань з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів!