Воскресенье, октября 24, 2021

Низкою заходів у Чугуєві було відзначено День фізичної культури та спорту, який традиційно вся країна святкує другої суботи вересня

7 серпня на спортивному майданчику Клугино-Башкирівської школи відбувся футбольний матч між дитячими дворовими командами «Зачуговка» і «Дружба». Гра була яскравою і динамічною. Перемогу отримала команда «Зачуговка». Кращим гравцем турніра було визнано Даніїла Кльопова, гравця команди «Дружба», який забив 6 голів. Кращим нападником став Денис Лісін, гравець команди «Зачуговка». Переможців нагороджено грамотами, медалями, цінними подарунками (футбольні м’ячі, гетри, футболки, шкільні приладдя) від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева.

Масові загальноміські спортивні заходи відбулися 9 вересня.  Цей день у Чугуєві пройшов під девізом – «Спорт – це здоров’я!» і був насичений безліччю цікавих спортивних заходів.

З легкоатлетичного кросу вулицями міста стартував день спорту. Мешканці Чугуєва, що сповідують здоровий спосіб життя, школярі з усіх загальноосвітніх навчальних закладів разом з педагогами, представники місцевого самоврядування, організацій та підприємств міста, громадських організацій  стали його активними учасниками, які згодом долучилися до традиційної загальноміської зарядки, що відбулася на стадіоні «Олімп».

Саме міський стадіон став епіцентром спортивного свята. Тут зібралися понад півтори тисячі школярів та прихильників спорту, на яких чекала цікава програма. Яскравими, емоційними, сповненими переможного духу були легкоатлетичні змагання з бігу на різні дистанції, стрибки у висоту й довжину, різноманітні командні естафети, фестиваль роликів і самокатів та багато інших цікавинок.

У запальній спортивній битві були визначені команди-переможці, які нагороджені пам’ятними призами й відзнаками від міського голови.

1 місце – учні Клугино-Башкирівської ЗОШ;

2 місце – школярі Чугуївської ЗОШ № 2;

3 місце – представники Чугуївської ЗОШ № 7.

 

 

 

В День фізичної культури та спорту вихованці центру туризму та краєзнавства Чугуєва здійснили велопохід по рідному краю, не лише помилувалися його красою, а й відкрили для себе багато цікавого та корисного.

До відзначення Дня фізкультури і спорту активно долучилися усі освітні заклади міста. Зокрема, у ДНЗ № 8 весело та завзято пройшло спортивне свято «Тато, мама, я – українська спортивна сім’я». Учасниками змагань стали родини вихованців садочку старших груп – Лисаки, Семеренки, Юрченки, Майбороди. За чудової погоди свято відбулося на вуличному спортивному майданчику. Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали діти та дорослі!

Переможцем спортивного свята стала родина Юрченків. Вона отримала подарунки, а всі інші, хто долучився до спорту цього погожого дня, – зарядилися позитивом та енергією добра!

Підготувала В. ШЕВЧЕНКО.