Воскресенье, октября 24, 2021

Головному міському святу були присвячені дві яскраві спортивні події – змагання баскетболістів та футболістів

11  серпня на багатофункціональному спортивному майданчику в Клугино-Башкирівці відбулися міські баскетбольні змагання між командами «Пегас» і «Авіатор».

Обидві команди грають у Харківській аматорській баскетбольній лізі, тому очікувалось, що їх зустріч у рідному місті буде надзвичайно видовищною. Саме так і сталося: на майданчику було гаряче, жага до перемоги та шалена підтримка вболівальників надихала гравців на цікаву гру та запеклу спортивну боротьбу. В результаті першість отримала команда «Пегас». Кращим гравцем став Денис Кулякін, кращим нападником – Сергій Микало. Учасників змагань від міського голови привітала її заступник Тетяна Вінник. Переможці були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками.

До речі, напередодні свята команда «Авіатор» була запрошена в мерію на зустріч з міським головою. Галина Мінаєва виконала свою обіцянку і передала нову спортивну форму, що була придбана за кошти місцевого бюджету, команді-переможниці в змаганнях Харківської аматорської баскетбольної ліги цього року.

12  серпня на міському стадіоні «Олімп» пройшла товариська зустріч по футболу між командами Чугуєва та Новопокровки. Гра стала чудовим подарунком для поціновувачів футболу та для самих гравців. Переможці були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками від міського голови, а після матчу футболістів очікував смачний куліш.