Воскресенье, октября 24, 2021

Фінальні змагання з міні-футболу серед дитячих дворових команд на Кубок міського голови відбулись з нагоди Дня міста.

10 серпня на багатофункціональному спортивному майданчику в Клугино-Башкирівці було гаряче, і не тільки від розпеченого сонцем повітря, а й від футбольних баталій та підтримки вболівальників. Ще б пак, адже юні футболісти змагались за Кубок міського голови.

V турнір з міні-футболу проходив протягом червня на спортивних майданчиках мікрорайонів міста. За підсумками змагань чотири команди: «Башкирівка» (капітан Богдан Батистов), «Чугуїв» (капітан Данило Бражник), «Авангард» (капітан Матвій Бессараб), «Восток» (капітан Олександр Веренич) – вийшли до фіналу. Боротьба була цікавою та видовищною. В результаті Кубок міського голови залишився у переможця минулого сезону – команди «Башкирівка». Друге місце посіла команда «Авангард», третє – «Восток». За рішенням судів «Кращим гравцем» визнано Максима Гречаного, «Кращим воротарем» – Микиту Жугу.

Заступник міського голови Тетяна Вінник та депутат обласної ради Дмитро Мягкий привітали учасників змагань, нагородили переможців грамотами, медалями, цінними призами та морозивом. Крім цього, Дмитро Мягкий подарував футбольний м’яч дворовій команді «Чугуїв» для подальшого розвитку спортивних здібностей та за жагу до перемоги.