Четверг, декабря 09, 2021

Насиченим та результативним став грудень для викладачів і вихованців Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства.

На початку грудня Харківська обласна станція юних туристів провела підсумкову краєзнавчу конференцію обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна», в якій взяли участь переможці та лауреати обласного етапу експедиції. У цьому заході брали участь і вихованці Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства. Приємно зазначити, що всі їхні роботи високо оцінені і визнані переможцями в окремих напрямах експедиції. Це такі роботи: «Травники Чугуївщини» Дар’ї Реук, вихованки гуртка «Юні етнографи» ЦТК (керівник – Н. В. Логачова); «Природа та лозняки – це казка, яку треба читати серцем» гуртка «Народної творчості» ЦТК (керівники – С. М. Бойко, Л. С. Серенко); «Військова династія» гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівники С. М. Бойко, О. В. Ярова).

Призери та лауреати обласного етапу експедиції «Моя Батьківщина – Україна» отримали грамоти Харківської обласної станції юних туристів.

 

 

Нещодавно в спортивній залі ЗОШ № 1 відбулись змагання VІІ-ої відкритої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму в закритому приміщенні. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів двох вікових категорій: 2000-2003 рік народження та 1999 і старші.

Цього року позмагатись та помірятись силами в подоланні туристської «Смуги перешкод» приїхали пішохідники з Студенокського НВК Ізюмського району, вихованці Чугуївського районного ЦТКЕУМ, студенти Харківської академії фізичної культури, Харківського авіаційного інституту, Університету Національної гвардії України, Харківського кадетського корпусу та гуртківці ЦТК м.Чугуєва.

Приємно зазначити, що серед 12 призових місць 7 посіли  представники Чугуївського міського ЦТК, у тому числі перші місця: у групі «Молодь» – Денис Колісниченко та Анна Аргунова, у групі «Юніори» – Артем Кудрявський.

Усі призери були нагороджені цінними подарунками від спонсору змагань – магазину «Клуб путешественников» (м. Харків), за що організатори змагань дуже вдячні.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів в майбутніх стартах на туристських дистанціях!

За матеріалами сайту http://chuguevctk.at.ua/.

 

Наш земляк выиграл медаль по ледолазанию

Харьковчанин Валентин Сипавин выиграл серебряную медаль на этапе Кубка Мира-2017 по ледолазанию. Валентин в свое время являлся воспитанником Чугуевского городского центра туризма и краеведения.

Первый в сезоне 2017 года этап Кубка Мира по ледолазанию проходил с 16 по 17 декабря в городе Дуранго (штат Колорадо, США). В соревнованиях приняли участие более 60 спортсменов из 15 стран мира. Украину на этом этапе соревнований представлял сильнейший ледолаз страны – Валентин Сипавин.