Четверг, декабря 09, 2021

Чудовий подарунок місту до Всесвітнього дня туризму зробили чугуївські педагоги, викладачі Чугуївського Центру туризму та краєзнавства. На обласному туристському зльоті педагогічних працівників Харківщини наші викладачі посіли перше місце.

23-25 вересня в місті Куп’янську на базі яхт-клубу «Оскіл» відбувся регіональний семінар-практикум для педагогічних працівників з питань розвитку дитячого спортивного туризму, в якому брали участь педагоги Чугуєва, Первомайського, Куп’янська, Чугуївського, Куп’янського, Дворічанського, Харківського районів Харківської області та Новобаварського району м.Харкова.

Відповідно до програми заходу були проведені теоретичні та практичні заняття з загальнотуристських навичок, постановки та суддівства дистанції «Смуга перешкод», техніки велосипедного та водного туризму. Також відбулися змагання та конкурси з установки наметів, в’язання вузлів, розпалювання багаття, змагання на дистанціях з техніки пішохідного туризму «Смуга перешкод», водного туризму – «Слалом» та «Рятувальні роботи», на комплексній дистанції з елементами різних дистанцій велосипедного туризму.

За підсумками усіх змагань та конкурсів команда педагогічних працівників міста Чугуєва посіла І-е загальнокомандне місце та довела свою високу професійну підготовку. Вітаємо учасників команди переможців обласних туристських змагань!

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ:

Директор міського ЦТК С. В. Лисенко

та педагоги

Д. С. Колісниченко,

С. О. Жолтікова,

Д. О. Шеханін,

Н. М. Лесновська,

В. О. Жиглов,

Ю. В. Жиглова.

Тож юним туристам нашого міста є з кого брати приклад, на кого рівнятись та у кого вчитись!