Четверг, декабря 09, 2021

Напередодні Дня туризму 20-21 вересня між стрункими соснами Башкирівського лісу відбулися змагання туристського зльоту серед навчальних закладів м. Чугуєва. Майже 100 учасників з 11 команд з завзяттям змагались на туристських дистанціях, незважаючи на непрості погодні умови. Подолання перешкод, емоції під час спільної роботи в команді, приготування каші та спілкування біля туристського вогнища – цим запам’ятається зліт його учасникам.

Цього року для проведення зльоту було обрано незвичайний формат – до складу команд навчальних закладів увійшли учні, педагоги та батьки, які вперше були залучені до команд та активно взяли участь у цьому заході.

В перший день зльоту емоційно та жваво відбувались змагання зі спортивного орієнтування у виді «Естафета» та змагання з велотуризму у виді «Тріал».

Другого дня на змагання з пішохідного туризму «Крос-похід» вийшли 10 команд. До їх складу входили 6 учасників: чотири учні та по одному педагогу і одному з батьків. З бойовим настроєм, який панував серед усіх учасників «Крос-походу», команди успішно подолали непрості етапи цього виду змагань. Учасникам команд необхідно було пройти близько 5 кілометрів, вірно зорієнтуватись на місцевості, працюючи з картою та компасом, відшукати етапи та без штрафів пройти їх командою у повному складі, витримуючи графік руху усієї дистанції. З радісними усмішками та бурхливими емоціями команди фінішували на галявині зльоту. Цього дня також були проведені змагання з туристських навичок, де команди повинні були швидко встановити намет та вірно зав’язати туристські вузли.

ПІДСУМКИ ЗЛЬОТУ:

І місце – команда Клугино-Башкирівської ЗОШ

ІІ місце – команда ЗОШ № 2

ІІІ місце – команда ЗОШ № 8