Воскресенье, сентября 19, 2021

28 листопада в актовій залі НВК № 6 відбулось свято з нагоди річниці створення колективу. Від імені міського голови Галини Мінаєвої учасників і ветеранів хору «Пам’ять» привітала з ювілеєм її заступник – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко, вручивши Подяки міського голови та подарунки.

Ветеранський хор «Пам’ять» було створено у 1994 році при первинній організації ветеранів мікрорайону «Авіатор» Чугуївської міської ради ветеранів України. Ініціаторами його створення виступили активісти організації Ніна Панкова, Лідія Петрович та Катерина Дроб. Першим керівником хору на громадських засадах був Володимир Твердохліб. Протягом багатьох років керівником і концертмейстером колективу був Заслужений діяч мистецтв України, композитор Юрій Бєсєда. Зараз керівником хору є творча особистість, талановита вокалістка Валентина Крохмаль.

За роки плідної творчої діяльності ветеранський хор «Пам’ять» брав участь у багатьох обласних, міських фестивалях та культурних заходах, нагороджений численними грамотами та подяками, є лауреатом фестивалів хорових ветеранських колективів Харківської області. Хор «Пам’ять» завжди є прикрасою будь-якої концертної програми, регулярно виступає у Чугуєві.

Свій ювілей колектив відзначив великим концертом, який відбувався в актовій залі НВК № 6. Творчі номери тепло сприймались глядачами та щедро винагороджувались гучними оплесками. Протягом святкового вечора учасники хору приймали вітання і побажання творчого довголіття, натхнення та успіхів.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.