Воскресенье, сентября 19, 2021

Протягом березня у школах естетичного виховання Харківської області тривав обласний огляд-конкурс учнівських творчих колективів «Весняний вернісаж». Серед 53 учасників заходу Чугуївська дитяча музична школа стала  абсолютним лідером за кількістю переможців.

За підсумками другого туру п’ять колективів школи отримали звання лауреатів І ступеня:

– ансамбль народної музики «Юніор» – керівник О. О. Гонтаренко;

– ансамбль скрипалів старших класів – керівник В. І. Ніколаєнко;

– оркестр шумових та ударних інструментів «Дзвоники» – керівник Ю. О. Клименко;

– дует скрипалів «Скерцино» – керівник Л. В. Шестак;

– вокальний ансамбль «Сузір’я» – керівник Н. М. Мірущенко.

Два колективи школи: інструментальний ансамбль «Мажор» (керівник О. О. Гонтаренко) та ансамбль гітаристів (керівник О. В. Свірідова) – отримали звання дипломантів.

21 квітня у Палаці культури  Основ’янського району Харкова відбулися Гала-концерт лауреатів І ступеню шкіл естетичного виховання  та церемонія нагородження переможців. В цьому святковому заході взяли участь 78 учнів та 13 викладачів музичних шкіл області.

Колектив та адміністрація Чугуївської дитячої музичної школи, батьки учнів висловлюють щиру подяку міському голові Галині Миколаївні Мінаєвій та депутатам Харківської обласної ради Олександру Михайловичу Донському і Дмитру Вікторовичу Мягкому за сприяння та фінансову допомогу в організації поїздки учнівських колективів та викладачів школи в Харків для участі в заключному Гала-концерті огляду-конкурсу «Весняний вернісаж».