Воскресенье, сентября 19, 2021

У жовтні та листопаді 2017 року колектив вокального ансамблю «Камертон» (керівник О. О. Южакова) та естрадно-духовий оркестр «Chuguev City Band» (керівник Т. А. Рабцун) Культурного центру «Імідж» звітували про свою діяльність перед компетентним журі з Харківської області.

На звітному атестаційному концерті естрадно-духовий оркестр «Chuguev City Band» представив 23 різножанрові твори. З 2013 року, з дня заснування оркестру, він є активним учасником культурних заходів не тільки міста Чугуєва, а й Харківської області. Мелодії у виконанні оркестру завжди дарують людям неймовірний заряд позитиву та гарного настрою.

Не залишають байдужими глядачів і виступи вокального ансамблю «Камертон». З 2014 року без його вокалістів не відбувається жоден міський культурний захід, вони є активними учасниками та переможцями обласних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Рішенням колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від 29 листопада 2017 року присвоєно звання «Зразковий аматорський колектив» – вокальному ансамблю «Камертон», а естрадно-духовому оркестру «Chuguev City Band» та молодшій групі оркестру «Sputnik band» – «Народний аматорський колектив».

Адміністрація Культурного центру «Імідж» щиро вітає учасників з цією важливою подією, бажає натхнення, здоров’я та успіхів у подальшій праці.