«Музичне конфетті»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Під такою назвою 15 грудня в КЦ «Імідж» відбувся новорічний звітний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи.

Захід зібрав велику кількість шанувальників та прихильників музичного мистецтва. Глядачі, натхненні концертними номерами, тепло й щиро вітали оплесками юних артистів та їх викладачів: вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр народної музики та хор, оркестри шумових та ударних інструментів.

На святі були присутні гості: заступник міського голови Тетяна Вінник та депутат обласної ради Дмитро Мягкий. Вони з великим задоволенням поділилися своїми враженнями та побажали юним артистам нових творчих досягнень.

Приємною несподіванкою для учнів стали подарунки від міського голови Галини Мінаєвої: солодощі та сертифікат на поїздку хору ЧДМШ на конкурс у Харків.

Директор школи Тетяна Маміна висловила щиру подяку Галині Миколаївні за подарунки та підтримку юних талантів. Колектив ЧДМШ вдячний директору КЦ «Імідж» Яні Ващук та депутату облради Дмитру Мягкому за сприяння у підготовці та проведенні святкового концерту.