Воскресенье, сентября 19, 2021

Підтримку в цьому питанні пообіцяв міському голові Галині Мінаєвій заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Руслан Тихонченко, який 22 жовтня перебував у Чугуєві з робочим візитом

Як відомо, цього року в нашій країні з ініціативи Офісу Президента розпочато проєкт «Магніти України» з пошуку успішних символів, які зможуть залучити інвесторів і стати центрами інновацій. Він передбачає визначення в кожній області найбільш привабливих з точки зору туризму об'єктів історико-культурного та природного значення. У нашому місті одним з них визначено пам'ятник архітектури XIX століття – будівлю штабів військових поселень.

В ході робочої поїздки до Чугуєва заступник губернатора побував на території штабів, де поспілкувався з працівниками музею І.Ю.Рєпіна. Під час розмови міський голова Галина Мінаєва в черговий раз порушила питання передачі комплексу штабів військових поселень з державної власності в обласну, що може стати реальним кроком на шляху повернення цієї будівлі до повноцінного життя.

У свою чергу Руслан Тихонченко пообіцяв підтримку обласної влади ініціативам чугуївців, спрямованим на зміцнення рекреаційно-туристичного потенціалу громади.