Воскресенье, сентября 19, 2021

Шановні мешканці Чугуївської громади! Служба у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради шукає родину для трьох малолітніх дітей, які перебувають між собою в родинних стосунках та бажають знайти батьків!


Дві дитини з родини: хлопчик 6 років та дівчинка 4 років – перебувають в Чугуївському міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Їх маленькій брат 2 років – у дитячому будинку м. Харків.

Діти мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Незважаючи на те, що малюки протягом року перебувають у різних закладах, старші діти пам’ятають свого братика та з нетерпінням чекають на зустріч з ним.

Шановні мешканці громади! Якщо ви бажаєте подарувати родину та домашнє тепло маленьким хлопчикам та дівчинці, почути їх сміх, надати відповіді на сто тисяч «Чому?», відчути їх долоньки в своїх руках, звертайтеся до служби у справах дітей.

Ми з нетерпінням чекаємо кандидатів в усиновлювачі, які готові прийняти малюків до своєї родини на правах рідних дітей. Або ви готові створити на базі своєї родини прийомну родину, дитячий будинок сімейного типу та надавати послуги дітям, які позбавлені батьківського піклування, отримуючи державні допомоги. Будь-яку консультацію ви можете отримати за адресою: м. Чугуїв, вул. Музейна, буд. 22. Телефон для довідок: (05746) 2-30-46, 4-11-40.