Воскресенье, сентября 19, 2021

Вивезти сміття з кладовища і провести поточний ремонт вулиці Ювілейна. Такі два першочергові завдання поставила комунальникам міський голова Галина Мінаєва за підсумками робочої поїздки в Кам'яну Яругу 27 квітня

Разом зі своїм заступником Костянтином Барміним, старостою села Ольгою Михайловою і директором КП «Чугуївський комунальний комплекс» Ігорем Шепелєвим міський голова побувала в найбільш проблемних з точки зору стану інфраструктури ділянках населеного пункту. Одна з них – кладовище. Тут, як і на інших цвинтарях громади, сьогодні завдання номер один – вивіз сміття. Однак ускладнюється воно тим, що жителі не тільки складають сміття в місцях, зручних для вивозу, але скидають в рів навколо кладовища, і до того ж, густо порослий чагарником. Галина Мінаєва дала доручення Ігорю Шепелєву вже завтра приступити до вивозу сміття, в тому числі, за можливості, очистити від нього рів.

Ще одна проблемна ділянка Кам'яної Яруги – вулиця Ювілейна, одна з найбільш протяжних в селі. Вона знаходиться в незадовільному стані. Планується, що найближчим часом будуть проведені грейдерування та відсипання щебнем цієї вулиці.

На завершення поїздки в Кам'яну Яругу міський голова обговорила з Ольгою Михайловою та Ігорем Шепелєвим низку робочих питань, в тому числі і порушених депутатом міської ради від села Олександром Суворовим.