Воскресенье, сентября 19, 2021

Таку інформацію повідомила директор КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Сабада. За її словами, з першої партії в 800 доз медики центру вже використали 660, а 140 тих, що залишилися, вистачить приблизно на тиждень, якщо вакцинацію буде йти тими ж темпами, що і зараз

Прищеплюються в Чугуєві люди як організованими групами (в основному це стосується військовослужбовців), так і за звичайним записом в індивідуальному порядку. Передбачається, що після 19 травня Чугуївським медикам нададуть ще одну партію вакцини компанії AstraZeneca, проте поки що її точна кількість невідома. За словами Тетяни Сабади, після отримання цієї нової партії вона буде використовуватися для повторного щеплення вже щеплених громадян і для першого щеплення нових бажаючих.

Паралельно з цим, в ЦПМСД отримали вакцину CoronaVac для першої і повторної вакцинації десяти бажаючих чугуївців з категорії лежачих хворих: вже сьогодні їм почнуть робити щеплення на дому.

А поки запис на вакцинацію в міському ЦПМСД триває. Зареєструватися на щеплення можна, зателефонувавши за номером 0675793706.