Воскресенье, сентября 19, 2021

Рішення регіональної, а слідом за нею і міської комісій ТЕБ і НС про введення в громаді червоної карантинної зони, як і очікувалось, викликало найрізноманітніші оцінки серед жителів, в тому числі і різко негативні. Особливо це стосується батьків школярів, в першу чергу, молодших класів, яким разом зі своїми дітьми доводиться щодня осягати непросту науку дистанційного навчання


Батьки серед інших аргументів проти дистанційної форми навчання приводять і такий: діти, мовляв, практично не хворіють на коронавірус, а якщо і хворіють, то переносять його легко і майже безсимптомно. Чи так це? Отримати відповіді на ці питання допомогли фахівці управління освіти Чугуївської міської ради та Чугуївської філії Харківського обласного лабораторного центру.

Отже, з початку навчального року тобто з 1 вересня 2020 року, на коронавірус в Чугуєві захворіли 57 дітей, 223 дитини перебували на самоізоляції у зв'язку з контактом з хворими, направлено на самоізоляцію 29 класів, в яких навчалися хворі діти. Станом на 19.04.2021 року 1 учень знаходиться на стаціонарному лікуванні, 7 дітей на самоізоляції. Школи проводять щоденний моніторинг захворюваності.

Разом з тим статистика лабораторного центру свідчить: у січні на COVID-19 хворіли 3 дитини, у лютому – 4, у березні – 18, а за станом на 19 квітня – 6. В останні дні спостерігається зменшення кількості хворих серед дітей майже в 3 рази. Медики роблять висновок: дистанційне навчання дозволило уповільнити темпи передачі інфекції серед школярів.

Будемо сподіватися, що прийняті Урядом непопулярні серед населення заходи, в тому числі і дистанційне навчання, допоможуть в результаті перемогти підступний коронавірус, і діти, нарешті, зможуть повернутися в шкільні класи.