Понедельник, апреля 19, 2021

Енергозберігаючі заходи – утеплення фасаду основної будівлі та заміна вікон на енергозберігаючі – будуть виконані в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Відповідну рамкову угоду 11 березня підписала міський голова Галина Мінаєва разом з представниками УФСІ та керівниками Управління освіти Чугуївської міської ради і КЖРЕПу

В рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW і реалізується Українським фондом соціальних інвестицій, у Чугуєві восени минулого року розпочаті роботи з будівництва тимчасового житла для переселенців зі сходу України. Нова будівля буде розташована на місці колишньої нотаріальної контори по вулиці Кожедуба, 3.

В рамках цього ж проекту УФСІ буде проводитись енергомодернізація будівлі Чугуївського ліцею №5. На проведення енергозберігаючих заходів планується спрямувати близько 8 мільйонів гривень коштів Німецького банку розвитку KfW, які надасть УФСІ. Міська рада виконала всі свої зобов’язання для продовження участі у проекті: за кошти міського бюджету проведено енергоаудіт та технічне обстеження будівлі ліцею, розроблено проєктно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. Тендерні процедури будуть проходити за правилами УФСІ. Роботи з енергомодернізації ліцею планується розпочати орієнтовно наприкінці цього навчального року.

Довідково:

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій.

Місія УФСІ – розбудова потенціалу територіальних громад, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і інфраструктури України.

Фонд є надійним і прогнозованим партнером в ефективному використанні коштів міжнародної допомоги для потреб соціальної сфери з акцентом на розбудову об’єктів соціальної інфраструктури.