Понедельник, апреля 19, 2021

І хоча привід для спілкування був суто святковий – минуле 8 березня і Масляна – обговорювали переважно буденні речі, що хвилюють сьогодні кочетокців. Зокрема, міський голова розповіла своїм співбесідницям про плани міської влади, які безпосередньо стосуються подальшого розвитку селища. Проведений аналіз фінансової спроможності Кочетка показав, що доходи від працюючих на його території суб'єктів господарювання складуть близько 11,6 млн грн, а витрати на утримання інфраструктури – 13,9 млн грн на рік. І все ж такий негативний баланс, за словами Галини Мінаєвої, не завадить планувати вже в нинішньому році реалізацію в Кочетку цілого ряду проєктів.

Зокрема, планується виділити кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації для тепломодернізації Кочетоцької амбулаторії сімейної медицини. Тут, крім комфортних (як зараз в місті) умов роботи медичних працівників, буде створюватися і свого роду філія міського територіального центру, оснащена фізіотерапевтичним обладнанням.

Одразу два проєкти будуть реалізовуватись в нинішньому році в рамках міської програми «Громадський бюджет»: облаштування дитячого майданчика на вул. Миру і благоустрій території меморіалу загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. Також планується виділення коштів на вирішення проблеми збитковості котельні, що знаходиться на вулиці Райдужній. Причому Галина Мінаєва особливо підкреслила, що вирішуватися ця проблема – чи то установка ІТП, чи переобладнання котельні на газ – буде виключно після вивчення думки жителів будинку, що опалюється.

Зрозуміло, в ході зустрічі не обійшлося і без питань міському голові. Зокрема, її співрозмовників цікавила можливість відкриття в селищі аптеки, благоустрою деяких вулиць, встановлення аналізаторів в амбулаторії сімейної медицини. Деякі з них, за словами Галини Мінаєвої, будуть вирішені вже в найближчій перспективі, а деякі, більш ресурсомісткі, що не вирішувались протягом багатьох років, поставлені в план для подальшого вирішення.