Понедельник, апреля 19, 2021

У неформальній і теплій обстановці за чашкою чаю в терцентрі сьогодні відбулась зустріч міського голови Галини Мінаєвої з ветеранами Чугуєва, а саме із членами президії та керівниками первинних організації Чугуївської міської ради ветеранів України

Через карантинні обмеження традиційні зустрічі представників ветеранської громадськості з міським головою не проводились досить тривалий час, але на прохання Ради ветеранів спілкування все ж вирішено було організувати, звісно, з дотриманням заходів безпеки в умовах карантину.

Разом з очільницею громади співрозмовниками городян шановного віку стали керівники закладів соціальної сфери Чугуєва. Про нововведення в законодавстві, що регламентують нарахування субсидій на оплату послуг ЖКГ, пільг та інших соціальних виплат, розповіла перший заступник начальника Управління соціального захисту населення Наталія Злотнікова. Також перед ветеранським активом виступила заступник директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради Олена Леонідова, яка нагадала ветеранам про спектр послуг, які надає цей соціальний заклад, акцентувавши увагу присутніх на тому, що наразі через зміни в законодавстві більше людей отримали право на безоплатне обслуговування у терцентрі.

Значну увагу приділили відповідям на актуальні запитання ветеранів, на які вичерпні відповіді надала Галина Мінаєва та її колеги. Також міський голова розповіла ветеранам про стан справ у Чугуївській міській територіальній громаді, про зміни, які відбуваються в результаті реформи децентралізації, та про плани роботи Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету на найближчий час.

На закінчення зустрічі голова Ради ветеранів Олександр Моісеєнко і колишній керівник організації, Почесний ветеран України Іван Дикун від імені ветеранської громадськості висловили міському голові Галині Мінаєвій слова подяки за постійну увагу до проблем людей похилого віку і всебічну підтримку. Зі свого боку, Галина Миколаївна побажала своїм співрозмовникам здоров'я та активного довголіття.