Понедельник, апреля 19, 2021

У Чугуївській центральній лікарні успішно продовжують впроваджуватися сучасні малоінвазивні та ендоскопічні методи досліджень і операцій

Не так давно за кошти, зароблені лікарнею в рамках контракту з Національною службою здоров'я України, було придбано відразу кілька одиниць обладнання, зокрема, колоноскоп та езофагогастродуоденоскоп. Дослідження цими сучасними приладами вже ведуться в лікувально-діагностичному відділенні лікарні. А сьогодні з'явилася ще одна хороша новина: вперше в історії чугуївської медицини пацієнтам була проведена бронхоскопія нещодавно придбаним новим японським бронхоскопом.

За словами керівника лікарні В'ячеслава Грушки, на цьому придбання новітнього сучасного обладнання не закінчаться, і всім жителям громади слід очікувати подальших, не менше приємних новин від медиків.

Нагадаємо, що Чугуївська центральна лікарня зовсім недавно перейшла на баланс громади з власності району, і ця зміна її статусу обґрунтовано вселяє надію на поліпшення якості медичних послуг, що надаються нашим жителям.