Воскресенье, октября 24, 2021

28 грудня в Чугуївському РВ ГУ ДСНС України у Харківській області відбулась значна подія, присвячена підведенню підсумків роботи підрозділу за 2020 рік

На заході були присутні начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв, керівники громад Чугуївського району. Чугуївську міську громаду на заході представляла міський голова Галина Мінаєва.

Про проведену роботу підрозділу звітували начальник Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби ЦЗ Володимир Назаренко та начальник 50 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби ЦЗ Антон Мельник. Начальником Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександром Волобуєвим було нагороджено та заохочено особовий склад підрозділу. Співробітники отримали грамоти та почесні грамоти МВС та ДСНС, медалі за сумлінну службу. Також було присвоєно чергові спеціальні звання особам молодшого та старшого начальницького складу.

Начальник Головного управління подякував та побажав наснаги працівникам районного відділу, керівництву району, головам об'єднаних територіальних громад та волонтерам за проведену роботу в поточному році та запропонував співпрацювати і в подальшому.