Воскресенье, октября 24, 2021

Напередодні Дня Святого Миколая одразу троє вихованців Чугуївського міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей повернулись в родини, з них двоє – до рідної сім’ї

Родина проживає у с.Кам’яна Яруга. Мати одна виховує малюків, та через складні життєві обставини, які склалися у сім’ї, вимушена була влаштувати дітей до Центру. За час перебування дітей у Центрі мати за допомогою соціальних служб поновила документи, зробила ремонт в оселі, знайшла місце роботи, вирішилось питання влаштування малечі до дошкільного закладу.

Людині, якщо вона цього бажає, під силу подолати будь-які труднощі. Нехай у молодій родині все буде гаразд!

Шановні батьки! Не залишайтеся зі своїми проблемами на самоті! Якщо ви тимчасово залишилися без роботи, хворієте, знаходитеся у стадії розлучення, вашу дитину на цей час можна влаштувати до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Чугуївський міський Центру соціально-психологічної реабілітації дітей надає всебічні послуги дітям від 3 до 17 років, забезпечує 5-разовим харчуванням, лікуванням, навчанням, розвитком.

З питань влаштування вашої дитини тимчасово до ЦСПРД звертайтесь до служби у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради за адресою: м.Чугуїв, вул. Музейна, 22. Час роботи: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Прийомний день: щосереди з 8.00 до 12.00. Телефон для довідок: (05746)2-30-46.