Четверг, декабря 09, 2021

Міський голова Галина Мінаєва сьогодні побувала в амбулаторіях Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, в яких нещодавно були завершені ремонтно-будівельні роботи. Це амбулаторія в Осинівці та амбулаторія у приміщенні поліклініки Чугуївської ЦРЛ

В Осинівській амбулаторії сімейної медицини цьогоріч провели роботи з утеплення фасаду та зробили вимощення навколо будівлі за рахунок коштів Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, отриманих від Національної служби здоров’я України. Утеплення фасаду не тільки сприятиме підтриманню комфортної температури в приміщенні (в амбулаторії і до утеплення будівлі було тепло і затишно), а перш за все дозволить економити кошти для оплати енергоносіїв.

Нагадаємо, що оновлену амбулаторію в Осинівці в структурі Чугуївського міського центру первинно було відкрито в січні 2018 року. За кошти міського бюджету в приміщенні виконаний якісний сучасний ремонт, обладнані два кабінети лікаря, дві маніпуляційні, кімната здорової дитини, денний стаціонар, санвузол, кімната для зберігання медичної документації, просторе приміщення для очікування. Є в медзакладі і все необхідне обладнання, яким має бути оснащена сучасна амбулаторія сімейної медицини.

Ще одним важливим кроком у питанні наближення медичних послуг до жителів стало розширення мережі амбулаторій, які розташовані в центральної частини міста. Цьогоріч були відремонтовані ще три кабінети на другому поверсі поліклініки, які після наполегливих прохань міського голови Галини Мінаєвої були виділені для роботи сімейних лікарів міського ЦПМСД. Це дозволило істотно розвантажити вже існуючу амбулаторію на Леонова. За кошти міського бюджету в приміщенні провели ремонтні роботи, придбали необхідне сучасне обладнання, і лікарі міського ЦПМСД вже проводять прийом пацієнтів в оновленому приміщенні.

Галина Мінаєва поспілкувалась з медичними працівниками амбулаторій, в яких вона сьогодні побувала, та у розмові з лікарями та медсестрами запевнила, що Чугуївська міська рада і надалі сприятиме створенню комфортних умов для прийому пацієнтів і роботи лікарів міського ЦПМСД.