Четверг, декабря 09, 2021

Саме з ініціативи Галини Мінаєвої три роки тому було запроваджено цю премію з метою фінансової підтримки та стимулювання учнів мистецьких закладів (шкіл естетичного виховання), закладів освіти та вихованців позашкільних навчальних закладів

Переможців премії за 2019 рік було визначено на початку травня рішенням сесії Чугуївської міської ради. І ось сьогодні нагороди знайшли своїх героїв. Через карантинні обмеження в церемонії нагородження не змогли взяти участь творчі колективи в повному складі, і були присутні лише представники кожного з них. З цих же причин діти не мали змоги в урочистий день виступити перед гостями церемонії, але організатори передбачили можливість переглянути виступи колективів на великому екрані. Музичний подарунок для учасників свята підготувала вокальна студія «Калинонька».

Вітаючи переможців, Галина Мінаєва подякувала юним талантам та їхнім викладачам за натхненну творчу діяльність і створення позитивного іміджу Чугуєва завдяки перемогам на конкурсах найвищого рівня, а також запевнила у подальшій підтримці юних талантів Чугуєва.

Отже, премію отримали:

У номінації «Музичне мистецтво»:

КАУФМАН Евеліна, учениця Чугуївської дитячої музичної школи (викладач МАМІНА Тетяна Іванівна);

вокально-хоровий ансамбль «Барвінок» Чугуївської дитячої музичної школи (викладач МІРУЩЕНКО Ніна Миколаївна);

вокальна студія «Калинонька» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник ПАХОМЕНКОВА Вікторія Валеріївна).

У номінації «Образотворче мистецтво»:

БАТРЄВА Дар’я, учениця Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна (викладач НЕПОМНЯЩИЙ Володимир Іванович);

БУРТЕЛЕЙ Любов, учениця Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна (викладач НЕПОМНЯЩИЙ Володимир Іванович).

У номінації «хореографічне мистецтво»:

танцювальний колектив «Самоцвіти» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник ЧИКАЧКОВА Юлія Олександрівна).

Вітаємо талановитих чугуївський дітей та їхніх викладачів та бажаємо нових творчих успіхів!

Нагадаємо, що у місті у 2011 році з ініціативи міського голови Галини Мінаєвої започатковано стипендію Чугуївської міської ради обдарованим учням за інтелектуальні і спортивні досягнення. Згодом, три роки тому, започатковано премію Чугуївської міської ради обдарованим дітям міста у сфері культури і мистецтва, якою відзначають досягнення талановитих вихованців закладів культури та позашкільної освіти Чугуєва.