Четверг, июля 09, 2020

6 грудня чугуївська громада відзначала одразу два свята – День Збройних сил України та День місцевого самоврядування, які розташовані поруч у календарі професійних свят

На перший погляд, здається, що їх неможливо поєднати в одне ціле – День місцевого самоврядування та День Збройних Сил. Але насправді це не так, адже армія і народ завжди були і є єдині, тим більше у Чугуєві – місті військової слави, де протягом десятирічь склалися свої традиції. Для чугуївців особливою гордістю є військові формування, що дислокуються у нашому місті і гідно несуть службу, захищаючи суверенітет та єдність України. А з іншого боку теж важливу справу виконують ті, хто працюють на місцях, розбудовують рідне місто, працюють заради його благополуччя і комфортного життя кожного мешканця.

У заповненій вщент залі Культурного центру «Імідж» під час свята панувала атмосфера загального піднесення та доброго настрою – дружня чугуївська родина підбивала підсумки зробленого за рік та вітала кращих своїх представників, які щоденною працею та небайдужістю до своєї малої батьківщини примножують здобутки громади та роблять все задля того, щоб Чугуїв був містом, де приємно жити та працювати.

 

Звертаючись до учасників заходу, міський голова Галина Мінаєва висловила подяку представникам місцевого самоврядування за їх небайдужість і прагнення працювати на благо своєї малої батьківщини, щоб кожен мешканець відчував себе комфортно в рідному місті, та щиро привітала військових з Днем Збройних сил України. Від депутатів Харківської обласної ради слово взяв Олександр Донський, який привітав чугуївську громаду та вручив міському голові Галині Мінаєвій букет квітів. Передав вітання чугуївцям і народний депутат України Дмитро Шенцев.

Після привітальних слів відбулась церемонія нагородження на честь Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України. Подяку Чугуївського міського голови було оголошено військовослужбовцям Чугуївського гарнізону, депутатам обласної та міської рад, працівникам органів місцевого самоврядування, колективам організацій і установ, громадським діячам, представникам органів самоорганізації населення, підприємцям – людям, яких об’єднує вірне служіння Україні та громаді Чугуєва.

Гарний настрій у святковий день створювали творчі колективи міста та гості з Мерефи – вокальний гурт «Водограй».

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.