Воскресенье, апреля 05, 2020

Такі візити – це добра нагода поспілкуватись з чугуївцями з особливими потребами, підтримати їх морально і з перших вуст почути про проблеми і допомогу, якої потребують сьогодні люди цієї категорії

Однією з тих городянок, яку відвідала міський голова Галина Мінаєва разом з директором територіального центру соціального обслуговування Тетяною Сємілєтовою, була Галина Конарєва – інвалід дитинства, самотня жінка, яка практично позбавлена можливості самостійно пересуватися, робити хатні справи і не може обійтись без сторонньої допомоги. Галина Михайлівна знаходиться на обслуговуванні в терцентрі з моменту появи в нашому місті цього соціального закладу. На даний момент жінка отримує паліативне обслуговування – соціальний працівник відвідує її щодня, господарює, доглядає за нею, допомагає у вирішенні всіх проблем. Дітей у Галини Конарєвої немає, і вона зізнається, що без терцентру вона не змогла б вижити.

Дуже позитивним та змістовним було спілкування міського голови ще з однією мешканкою нашого міста – Валентиною Яківною Акімовою, яку в Чугуєві знають як талановитого вчителя, ветерана педагогічної праці та дружину Почесного громадянина Чугуєва, поета-фронтовика Василя Романовича Чугая. У серпні цього року Валентина Яківна відзначила 90-річний ювілей. Наразі вона теж є підопічною територіального центру, навіть відвідує заняття в Університеті третього віку, що діє при терцентрі. З міським головою під час зустрічі говорили на різні теми – про буденні проблеми людей похилого віку та приємні спогади.

Додамо, що з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю всі підопічні територіального центру, які належать до цієї категорії, отримали продовольчі набори. Адресна допомога надається за рахунок коштів міського бюджету в рамках виконання Комплексної програми соціального захисту населення м. Чугуєва. Міський голова Галина Мінаєва зазначає, що соціальний захист населення є і залишатиметься одним з пріоритетних напрямків роботи муніципалітету.

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради.