Пятница, августа 14, 2020

Нагородження переможців відбулось у Києві, 4 грудня, під час підсумкової конференції конкурсу. Чугуїв на заході представляла заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко

Чугуївська міська рада отримала Диплом І ступеню за практику «Застосування міської геоінформаційної системи для збільшення надходжень до місцевого бюджету» у тематиці «Заходи та рішення ОМС, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету» та Диплом ІІ ступеню за практику «Популяризація та формування іміджу міст шляхом проведення унікальних культурних заходів (на прикладі проведення ХІХ Міжнародного рєпінського пленеру в м. Чугуїв)» у тематиці «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад».

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводиться протягом декількох років Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Нагадаємо, що минулого року Чугуївська міська рада була відзначена дипломом ІІІ ступеню за практику «Розвиток мережі соціальних послуг для людей похилого віку та людей з інвалідністю міста Чугуєва» у тематиці «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку».

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.