Понедельник, сентября 28, 2020

20 листопада 2019 року в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму педагогічних працівників обласних та Київського центрів туризму та краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів «Використання ресурсів закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю» місто Чугуїв відвідали директори закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю з різних регіонів країни, представники Міністерства освіти і науки України.

Робота учасників семінару відбулась на базі Чугуївського інклюзивно-ресурсного центру та центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Шанс».

Гостей привітала начальник управління освіти Чугуївської міської ради Марина Проценко, яка представила досвід роботи громади міста з надання освітніх та соціальних послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Під час екскурсії директор центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Шанс» Олександр Лисенко розповів про особливості роботи спеціалістів центру з дітьми. Марина Оринко, директор Чугуївського інклюзивно-ресурсного центру, представила досвід роботи з впровадження інклюзивної освіти в закладах освіти міста, ознайомила присутніх з напрямками роботи ІРЦ з дітьми, батьками та педагогами.

Сергій Лисенко, директор Чугуївського центру туризму та краєзнавства, розповів про співпрацю ЦТК з ІРЦ, наголосив про користь та необхідність спільної роботи в даному напрямку.

Учасники семінару ставили багато питань та виявили бажання до подальшої співпраці з установами нашого міста.