Вторник, мая 26, 2020

У вівторок, 11 червня, міський голова Галина Мінаєва провела робочу нараду з представниками підрядної організації, яка веде реконструкцію 500-мм магістрального водоводу на ділянці Зачуговка – Преображенка.

Міський голова, профільні фахівці мерії, замовник перекладки водоводу – КП «Чугуїввода» неодноразово звертали увагу підрядника на недоліки технічного характеру при проведенні робіт, вимагали вести прокладку водоводу акуратно, з мінімальними незручностями для жителів і без загрози їхній безпеці у вигляді неогороджених траншей або відкритих люків. Зауваження бралися до уваги і навіть частково усувалися, але повільно і далеко не в повному обсязі. Саме ця проблема і стала предметом розмови на підвищених тонах в кабінеті мера.
Галина Мінаєва підкреслила, що якщо для компанії-підрядника прокладка водоводу є однією з багатьох в її історії, то для нашої громади це питання стратегічного значення, а значить, і вимоги до якості робіт з боку чугуївських фахівців будуть підвищеними.
Учасники наради в черговий раз погодили перелік зауважень і спробували визначитися з графіком їх усунення. Завершився «розбір польотів» безпосередньо на об’єкті, де сторони домовилися про конкретні найближчі кроки для своєчасного продовження робіт.

УЖКГЕ.