Вітаємо 92-у ОМБр на рідній землі!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

26 грудня на території військової частини у Башкирівці відбулися урочистості з нагоди виведення бригади з зони проведення Операції об’єднаних сил

Хлібом-сіллю, теплими словами вдячності, нагородами та подарунками, зустрічали військово-службовців у місці постійної дислокації.

8 місяців бійці 92-ї ОМБр тримали оборону на одному з найгарячіших напрямків східного фронту – Авдіївському. Воїни захищали рубежі в районі «Шахти Бутівка», славетної «Промки» та інших не менш важливих ділянках. 62 воїни отримали бойові поранення, із них наразі вже повернулись до строю 56. На превелиий жаль, вже ніколи не повернуться до строю 7 побратимів, які героїчно загинули в боях за територіальну цілісність України. Всіх їх було вшановано хвилиною мовчання, вони навічно залишаться в наших серцях, їх імена внесені до Книги пам’яті бригади та зайняли гідні місця на меморіальному стенді в кімнаті бойових традицій.

Командир 92-ї ОМБр підполковник Володимир Кокорєв подякував особовому складу за гідне несення служби, витримку, надійність та мужність у справі захисту незалежності України.

Слова подяки та найкращих побажань бійцям за їх самовіддане служіння Батьківщині висловили представники Генерального штабу ЗСУ, зокрема заступник командувача військ ОК «Схід» полковник Сергій Дмуховський, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Корсунов. Від чугуївської громади захисників по-материнськи щиро та душевно привітала міський голова Галина Мінаєва, побажавши військово-службовцям і їх сім’ям добробуту, злагоди та хвилювань тільки з нагоди приємних подій.

 

 

Вкотре під час урочистостей було наголошено, що сьогодні 92-га ОМБр – одна з найкращих та  найбільш боєздатних у Збройних силах України. Десяткам війсь-ковослужбовців було вручено державні нагороди, почесні відзнаки різних ступенів за мужність і героїзм при виконанні бойових завдань під час захисту незалежності та територіальної цілісності держави. Ряд бійців отримали чергові військові звання.

Наразі військовослужбовців чекають відпустки, відпочинок, а далі – поновлення боєздатності та бойове злагодження підрозділів. А потім – виконання наказів Батьківщини.

Приємним продовженням свята стало відкриття у приміщенні армійського клубу Кімнати бойових традицій. Її експонати, що відображають фронтове життя, багатий фотоматеріал яскраво демонструють відвідувачам сторінку сучасної історії бригади у боротьбі за свободу України. А ще одним чудовим подарунком для військовослужбовців стало відкриття нової спортивної зали з комплексом багатофункціональних тренажерів.