Чугуїв збирає небайдужих педагогів

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

22 грудня у нашому місті на базі НВК № 6 проходила регіональна (не) конференція міні-EdCamp Chuhuiv на тему «Коли учнівство і педагоги навчаються: як усіх зацікавити?». Її учасниками стали сотні освітян з різних куточків України: Харківської та Донецької, Полтавської та Житомирської, Київської та Одеської, Херсонської та Львівської областей.

EdCamp (едкамп) – конференції, які проводять самі учасники. Як правило, їх називають «неконференцією», тобто невимушеним спілкуванням, у якому вчителі беруть участь лише за власним бажанням. Edcamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду викладачами шкіл.  Освітні технології – найпоширеніша тема на edcamp’і, так само, як і педагогіка, практичні приклади використання в навчальному процесі сучасних технологій, вирішення проблем у класі та позашкільній роботі.

Досвідчені тренери-експерти провели 14 сесій, або майстер-класів, за різними тематиками: щодо поліпшення якості навчально-виховного процесу, втілення новітніх інтерактивних технологій, налагодження доброзичливих та довірливих стосунків у педагогічних та учнівських колективах, у роботі з батьками, подолання дискримінації, створення креативного простору для мотивації навчання та інш. Головна мета спілкування – як зробити, щоб і учням, і вчителям у школі було цікаво та комфортно, як побудувати спільноту відповідального вчительства.

У відкритті (не)конференції взяла участь міський голова Галина Мінаєва, яка радо привітала гостей, поділилася здобутками чугуївських освітян та побажала успішної роботи.