Єдиний міський диспетчерський пункт: оперативне вирішення проблем у сфері ЖКХ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

У 2018 році на базі КЖРЕП м. Чугуєва був реалізований міні-проект, переможець обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» – «Єдиний міський диспетчерський пункт – запорука створення міста з комфортними умовами проживання», який розроблено громадською організацією «Спілка підприємців м. Чугуєва».

Єдиний міський диспетчерський пункт надає можливість розробити зручну систему прийняття заявок від мешканців міста, передавати їх відповідним виконавцям для оперативного реагування та ліквідації аварійних ситуацій. Очікується, що від реалізації міні-проекту отримують вигоди як мешканці багатоповерхових житлових будинків, так і мешканці приватного сектору, які цілодобово зможуть, звертаючись до єдиного міського диспетчерського пункту, отримувати реальну допомогу у вирішенні питань у сфері ЖКГ, пам’ятаючи лише один номер телефону.

На теперішній час диспетчер приймає та реєструє заяви від мешканців м. Чугуєва, що надійшли до Єдиного міського диспетчерського пункту через комунальний диспетчер KODIS, а також що надійшли до диспетчерської служби за телефоном. Кожен мешканець міста, зареєструвавшись на сервісі, зможе створити свій особистий кабінет (прив’язка здійснюється за номером телефону), де буде залишати електронні заявки на виконання тих чи інших робіт.

На сервісі вже працює інтерактивна карта Чугуєва, що дозволяє диспетчеру центру, відповідаючи на надіслані звернення, бачити, чи ведуться за даною адресою ремонтні роботи і чим може бути викликана проблема.

Зараз ведуться переговори з ПАТ «Укртелеком» про встановлення єдиного скороченого телефонного номеру комунального диспетчера, що допоможе спростити і покращити життя мешканців міста Чугуєва.

Контактні телефони Єдиного міського диспетчерського пункту: 2-45-56, моб. 050-304-8-304.

КЖРЕП.

В ПРОДОЛЖЕНИЕ ТЕМЫ

 

Как сделать более эффективной работу нового электронного сервиса «Единый городской диспетчерский пункт», призванного более оперативно решать коммунальные проблемы горожан? Такой была основная тема рабочего совещания, состоявшегося в помещении КЖРЭПа на прошлой неделе при участии городского головы Галины Минаевой, ее заместителя Константина Бармина, руководителей и главных инженеров коммунальных предприятий Чугуева.

Во время совещания была досконально проанализирована работа Коммунального диспетчера и Единого городского диспетчерского пункта. Практика позывает, что до сих пор не налажено четкое взаимодействие между электронными сервисами и коммунальными предприятиями. Городской голова Галина Минаева потребовала от руководителей всех предприятий обратить пристальное внимание на эту проблему и выступила с инициативой разработать Положение, в котором четко прописать механизм взаимодействия коммунальных служб с Единым диспетчерским пунктом.

Также городской голова в который раз напомнила коммунальникам о важности обратной связи с потребителями: чугуевцы, которые оставляют заявки на решение той или иной проблемы в сфере ЖКХ, должны оперативно получать информацию о сроках выполнения заявки.

Кроме того, сегодня идет работа по упрощению процедуры обращения горожан в Единый диспетчерский пункт.