Подарунок Чугуєву від другого Президента України

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

1 листопада до Чугуєва завітав другий Президент України Леонід Кучма. Привід відвідати наше місто був більш ніж приємний – Леонід Данилович передав Чугуївській дитячій музичній школі сертифікат на фортепіано всесвітньо відомої компанії «Steinway&Sons». В такий спосіб школа долучилася до великої програми Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна», започаткованої 2013 року. Тоді Фонд закупив для юних українських музикантів 75 прекрасних фортепіано

Essex/Steinway&Sons EUP-116 Е Classic Studio. Школа в Чугуєві – 57-й освітній заклад, що отримав подібний подарунок від Фонду «Україна». Таке фортепіано вже мають учні та студенти мистецьких навчальних закладів 16 областей України.

Від імені чугуївської громади Леоніда Кучму вітала заступник міського голови – керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко, яка подякувала Леоніду Даниловичу за подарунок для музичної школи та підтримку дітей та викладачів навчальних закладів естетичного виховання.

Новенький музичний інструмент став чудовим подарунком для нашої музичної школи. Цього року навчальному закладу виповнилось 45 років. За  ці роки учні та викладачі здобули безліч музичних перемог на різноманітних конкурсах, у тому числі міжнародних. Коли у школі дізнались про проект Президентського фонду Леоніда Кучми, вирішили написати звернення з проханням надати і нашій школі музичний інструмент. Беручи до уваги численні досягнення педагогів і учнів на ниві музичної творчості, представники Фонду прийняли позитивне рішення. І ось новенький музичний інструмент було презентовано Чугуївській дитячій музичній школі, і дуже приємно, що Леонід Кучма приїхав особисто вручити сертифікат викладачам і учням. Директор Тетяна Маміна, педагоги та учні радо вітали Леоніда Кучму та з нагоди візита Президента підготували невелику концертну програму. Юні піаністи Евеліна Кауфман і Ілля Мілько продемонстрували вправну гру на новому інструменті, подарованому Президентським Фондом. З вокальними номерами виступили Ілля Бессараб та вокальний колектив педагогів «Вдохновение».

Слід зазначити, що фортепіано від Президентського Фонду – це не єдине придбання школи за останні роки. Близько двох років тому за кошти міського бюджету було придбано декілька нових музичних інструментів.