Інформація про виконання бюджету м. Чугуєва за 9 місяців 2018 року

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

До міського бюджету за звітний період зараховано 312,5 млн грн податків, зборів та інших неподаткових платежів, що становить 107,1% уточнених планових показників.

До загального фонду бюджету надійшло 281,5 млн грн, до спеціального фонду – 31,0 млн грн.

Власні та закріплені доходи міського бюджету (без урахування власних надходжень бюджетних установ) за січень-вересень 2018 року виконано  на 108,6%, що становить 118,6 млн грн. Зберігається позитивна динаміка збільшення надходжень до загального фонду бюджету міста. Його дохідна частина (без урахування  трансфертів) виконана на 108,7%. Надходження склали 117,9 млн грн. Річні планові показники бюджету (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) виконано на 77,9%.

Найбільший приріст надходжень, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, відбувся по податку на доходи фізичних осіб – на 9,9 млн грн, по акцизних податках – на 2,2 млн грн та по єдиному податку – 1,4 млн грн.

За звітний період 2018 року виконано всі основні планові показники дохідної частини бюджету міста. По основному джерелу наповнення доходів – податку на доходи фізичних осіб виконання склало 107,6%, або 84,4 млн грн. В структурі доходів загального фонду бюджету його частка становить 72,0%.

В структурі доходів загального фонду 10,0% займають надходження єдиного податку, 7,0% – плати за землю, 7,0% – акцизного податку, 2,0% – надходжень плати за надання адміністративних послуг; 3,0% – надходження інших податків, зборів та неподаткових платежів.

Планові показники по місцевих податках та зборах виконано на 105,1%. Фактично до бюджету зараховано  21,8 млн грн, в тому числі: єдиного податку – 11,8 млн грн, плати за землю – 8,8 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1,1 млн грн, транспортного податку – 0,1 млн грн.

За звітний період до міського бюджету мобілізовано 7,7 млн грн акцизних податків. Виконання до планових показників становить 139,5%.

Надходження плати за надання адміністративних послуг у порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшилися на 42,0%. До бюджету міста зараховано 1,8 млн грн. Плановий показник виконано на 129,8,0%.

Також до бюджету міста надійшли й інші обов’язкові платежі на загальну суму 2,2 млн грн. Серед них: податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності; транспортний податок; туристичний збір; плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів; адміністративні штрафи та інші санкції; плата за встановлення земельного сервітуту; інші надходження; кошти від реалізації безхазяйного майна; плата за оренду комунального майна; державне мито.

Виконання доходів по спеціальному фонду

За звітний період до спеціального фонду бюджету (без урахування трансфертів) зараховано  20,7 млн грн (в тому числі: власних надходжень бюджетних установ – 20,0 млн грн, надходжень коштів від продажу землі – 0,5 млн грн, пайової участі – 0,1 млн грн, екологічного податку та коштів цільового фонду – 0,1 млн грн). Планові показники (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) виконано на 95,8%. Недоотримано коштів від замовника пайової участі у сумі 86,9 тис. грн.

Завдяки активній роботі із залучення коштів проектів міжнародної донорської допомоги, залучення спонсорських коштів, батьківської плати, благодійних внесків, грантів та дарунків тощо, суттєво збільшилися власні надходження бюджетних установ. За звітний період до відділу освіти зараховано 18,9 млн грн, до відділу культури – 0,6 млн грн, до Комунальної установи КЦ «Імідж» – 0,2 млн грн, до Комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей  з  інвалідністю та людей з інвалідністю «ШАНС» – 0,1 млн грн, до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 0,1 млн грн, до Управління соціального захисту населення – 0,1 млн грн.

Отриманий обсяг надходжень дав можливість у повному обсязі забезпечити своєчасне і безперебійне фінансування всіх затверджених бюджетних програм.

Видаткова частина загального та спеціального фондів міського бюджету за січень-вересень виконана у сумі 308,6 млн грн при плані 331,1 млн грн, або на 93,2%. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року видатки зросли на 135,5%.

Пріоритетними напрямками витрачання бюджетних ресурсів протягом цього бюджетного періоду було своєчасне фінансування захищених статей видатків: заробітної плати, харчування, енергоносіїв, а також інших напрямків.

За рахунок трансфертів з державного та обласного бюджетів здійснено видатків на суму 158,6 млн грн, або 51,3% усіх видатків бюджету. В основному це видатки соціального спрямування: на надання пільг, субсидій населенню, допомогу сім’ям з дітьми, також освітня та медична субвенції, на виконання інвестиційних проектів.

За 9 місяців з міського бюджету вилучено коштів до державного бюджету України (реверсна дотація) у сумі 8,4 млн грн, що удвічі більше аналогічного періоду минулого року.

За січень-вересень з міського бюджету було профінансовано 17 місцевих програм на загальну суму 23,8 млн грн, у тому числі на розвиток житлово-комунального господарства – 18,2 млн грн, соціальний захист населення – 2,0 млн грн, також на розвиток культури та спорту, місцевого самоврядування, молодіжні програми. Здійснена підтримка військовим частинам та військкомату на суму 449,5 тис. грн.

З 1 лютого повноцінно запрацював міський центр первинної медико-санітарної допомоги, в нових відремонтованих кабінетах, в штаті якого працює 67 осіб. З міського бюджету виділено 3,6 млн грн, за рахунок яких здійснені поточні видатки, закуплена комп’ютерна техніка та автомобіль.

За рахунок міського бюджету у сумі 580,3 тис. грн надані пільги з оплати послуг зв’язку, забезпечено безкоштовне перевезення пільгового контингенту автомобільним транспортом.

Завдяки фінансовій підтримці НЕФКО, німецького товариства GIZ, ЮНІСЕФ здійснені ремонт даху ЗОШ № 1, утеплення стін в ДНЗ № 12, роботи по будівництву футбольного поля в ЗОШ № 2, придбані гойдалки, меблі та спортивний комплекс в дошкільні заклади освіти, для бібліотек – стільці, столи, література, для центру «Шанс» – меблі. Всього за рахунок власних надходжень бюджетних установ здійснено видатків на суму 20,0 млн грн.

Бюджет розвитку за січень-вересень виконано на 27,6 млн грн, при плані 60,2 млн грн, або на 60%

Кошти використані на:

– реконструкцію водоводу Д-500 по пров. Зачуговському, 10, вул. Зачуговська, вул. Преображенська до пров. Терешкової – 4,7 млн грн;

– капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг вул. Гвардійська, 46, вул. Харківська, 126, 137 – 3,0 млн грн;

– реконструкцію сходів по вул. Привокзальна, вул Фортечний узвіз, реконструкцію освітлення м/р Башкирівка, м/р Мічуріна – 2,1 млн грн.

– на капітальний ремонт по вул. Кожедуба, Гвардійська, тротуару в Авіаторі – 2,3 млн грн;

– капітальний ремонт котла котельні № 12 – 0,3 млн грн;

– капітальний ремонт НВК № 6, ЗНЗ № 1, 2 – 1,8 млн  грн;

– придбання автомобілю та оргтехніки для міського центру первинної медико-санітарної допомоги – 0,9 млн грн;

– капітальний ремонт КЦ «Імідж» – 2,6 млн грн;

– капітальний ремонт центру «Шанс» – 1,8 млн грн;

– придбання комп’ютерної, оргтехніки бюджетним установам та предметів довгострокового користування (лічильники, ігрові майданчики) – 3,9 млн грн.

Реалізовані міні-проекти – переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє» на суму 1,4 млн грн.

За рахунок субвенцій з державного бюджету придбані квартири для дітей- сиріт, виплачена грошова компенсація на житло інвалідам АТО – 2,8 млн грн.

За січень -вересень виконані поточні роботи по благоустрою міста на 5,4 млн грн, з них на вуличне освітлення використано – 0,8 млн грн, здійснено поточний ремонт доріг на суму 8,1 млн грн, ремонт водопровідних мереж – 0,5 млн грн, здійснена підтримка ОСББ у відшкодуванні частини суми кредиту у сумі 0,5 млн грн.

Станом на 01.10.2018 року відсутня заборгованість по заробітній платі, оплаті за енергоносії та інших соціальних виплатах в бюджетній сфері.