«Хода за свободу»

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Чугуїв приєднався до всесвітньої щорічної акції «Хода за свободу», присвяченої Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Це мирна хода, яку організовують вже декілька років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні у 2018 році до цього заходу долучаються усі обласні центри та міста країни, у тому числі і Чугуїв.

Основна мета акції – роз’яснити людям існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Наразі для України це теж велика проблема, адже тисячі громадян виїжджають за кордон на заробітки, а значить, зростає ризик портрапити у трудове рабство.

У нашому місті акція розпочалася біля міськвиконкому. Вона проходила за підтримки Харківської міської організації «Жіноча громада». Волонтери поширювали інформаційно-просвітницькі матеріали щодо протидії торгівлі людьми. Учасники акції пройшли вулицями міста, тим самим звертаючи увагу чугуївців на проблему торгівлі людьми.