Хай діти будуть щасливі!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Дорогі друзі!

30 вересня – Всеукраїнський День усиновлення, який співпадає з днем великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.  Цей день є символом милосердя і добра до людей!

Ми щиро вітаємо усіх тих, для кого закон життя – людяність, тих, хто робить дитинство щасливим, всіх наших дорогих батьків, які стали прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами; тих, хто став мамами та татами для дітей, які залишилися без батьківського піклування. День усиновлення відзначають раз на рік, проте любов і ласка, тепло і турбота, які дарують батьки своїм тепер вже назавжди рідним дітям, – це щоденний подвиг їхніх великих батьківських сердець.

У місті проживає 61 сім’я опікунів, прийомних батьків, усиновлювачів, які виховують 82 дитини, що залишилися з різних причин без батьківського піклування.

Щиро вітаємо зі святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Бажаємо вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але це – й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

З питань влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів запрошуємо звертатися до служби у справах дітей за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 37, каб. № 6.