Понедельник, мая 27, 2019

20 вересня у Чугуєві розпочалася інформаційна акція щодо популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вона присвячена Дню усиновлення, який відзначається в Україні 30 вересня.

Під час акції мешканці міста мають змогу ознайомитися з різними формами влаштування дітей-сиріт до родини, переглянути відеоролик «Что такое счастье?», у головних ролях якого виступили опікуни, прийомні батьки та маленькі мешканці Чугуєва. 27 вересня кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, кандидати у патронатні сім’ї, наставники, представники громадськості, мешканці, які бажають опікуватися дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, взяли участь у Дні відкритих дверей, що відбувся у міському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Про цю подію «Новости Чугуева» розкажуть у наступному номері.

Віримо, що результатами акції стане створення у Чугуєві ще не однієї прийомної родини, в яких діти знайдуть справжнє сімейне щастя.

Якщо ви маєте велике бажання подарувати дитині родину, але не знаєте, як діяти, скористайтесь можливістю отримати відповіді на всі свої запитання, зателефонувавши на телефони довіри: 2-30-46, 099-78-37-243.