На засіданні міськвиконкому

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

На черговому засіданні виконавчого комітету Чугуївської міської ради, що відбулося 14 вересня, було розглянуто 7 планових та 20 поточних питань

Члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу освіти  про підсумки підготовки закладів освіти м. Чугуєва до 2018/2019 навчального року, про затвердження мережі закладів освіти та структурних підрозділів відділу освіти Чугуївської міської ради на 2018/2019 навчальний рік. Було зазначено значні обсяги виконаних у закладах освіти робіт для їх успішного та стабільного функціонування та здійснення навчально-виховного процесу.

Про підготовку житлово-комунального господарства м. Чугуєва до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповіла начальник управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради, зупинившись на переліку виконаних робіт у кожній з галузей міського господарства.

У числі планових також було розглянуто питання про проведення розширених базарів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів у віддалених мікрорайонах Чугуєва; про хід виконання «Міської  програми підтримки військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території м. Чугуєва, на 2018 – 2020 роки» у 2018 році; про стан організації діловодства та архівного зберігання  документів у Чугуївській міській раді та на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Чугуєва.

У винесених рішеннях члени виконкому окреслили заходи з підвищення якості роботи по кожному зазначеному напрямку життєдіяльності міста.

Серед розглянутих поточних питань слід відзначити такі, як  про внесення змін до структури відділу освіти та закладів освіти Чугуївської міської ради; про затвердження скоригованих тарифів на послуги з вивозу твердих та рідких побутових відходів, які надаються Комунальним підприємством «Чугуївський комунальний комплекс» для населення міста Чугуєва.

Традиційно були винесені рішення з питань захисту прав дітей та стосовно майнових прав юридичних та фізичних осіб.