Актуальні питання діяльності ОСББ

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

були обговорені на нараді, що відбулася 17 вересня у мерії під головуванням міського голови Галини Мінаєвої

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Костянтин Бармін, керівники комунальних та соціальних служб, профільних відділів міськвиконкому.

Подібні наради стали вже традиційними. Їх мета – допомогти головам ОСББ вирішувати актуальні питання у їх роботі. У ході спілкування між керівниками об’єднань співвласників будинків та запрошеними спеціалістами були обговорені питання стосовно змін в податковому законодавстві, в сфері соціальних послуг, щодо комплексної підготовки житлових будинків до осінньо-зимового періоду та функціонування Фонду енергоефективності.

Начальник Управління соціального захисту населення Олена Куриленко розповіла про порядок відшкодування пільг та субсидій, зупинилася на змінах у порядку нарахування та призначення житлових субсидій та запевнила, що у разі виникнення питань з надання субсидій голови ОСББ та мешканці міста завжди отримають відповідні консультації у фахівців УСЗН.

Начальник Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради Ірина Топоркова підняла питання щодо підготовки житлових будинків до опалювального періоду, а також наголосила на необхідності проведення роз’яснювальної роботи із мешканцями будинків щодо питань діяльності ОСББ.

Про напрямки роботи Фонду енергоефективності в 2019 році та заходи з енергоефективності, вартість яких може бути частково відшкодована Фондом, про умови участі ОСББ в програмах з енергоефективності розповіла начальник відділу енергоменеджменту та залучення інвестицій Катерина Проценко. Вона нагадала також про те, що триває прийом заявок на участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Детально про умови конкурсу можна дізнатись за телефоном: (05746) 2-35-03.

У завершенні зустрічі міський голова подякувала керівникам об’єднань за активність у роботі, ентузіазм та небайдужість, закликала й надалі брати участь у різноманітних проектах з залучення інвестицій на розвиток ОСББ.